Distanční výuka 2.11. – 6.11.: ke stažení

Vítáme Vás na stránce třídy Žabek.

Paní učitelky : Anna Sněžíková, Eva Gaučová

Paní provozní : Vendula Hodinová

Třída Žabek se nachází v prvním patře pavilonu „B“.

Jedná se o třídu předškolních dětí. Ve třídě je zapsáno 24 dětí. Zaměřujeme se především na rozvoj školní připravenosti. K tomuto cíli je samozřejmě přizpůsobena i naše výchovná a vzdělávací činnost,která vychází ze třídního vzdělávacího programu.

Děti se ráno scházejí nejpozději do 8:00 na třídě Žabek.

Ráno od 6:00 do 7:00 a odpoledne od 16:00 do 17:00 jsou děti spojeny na třídě nebo zahradě Kuřátek.

Děti které jdou po obědě domů si můžete vyzvedávat mezi 12:15 a 12:30 a po svačince od 14:45.

Žabí hymna

„Žabky to jsou kamarádi,
máme se tu moc, moc rádi.

Připraveni na práci
i na velkou legraci.

Všechno se tu naučíme,
do školy si poskočíme!

O naší třídě…

Jsme děti ve věku 5-6 let. Všechno nás zajímá, chceme si všechno vyzkoušet. Hrajeme si, tvoříme, dovádíme, ale zároveň se připravujeme do školy. Snažíme se být třídou, kde se všichni vzájemně respektují a kde se všechny Žabky a všichni Žabáčci budou cítit spokojeně a bezpečně. Našim cílem je upevňování získaných zkušeností a dovedností, obohacování vědomostí a další nové poznatky, které děti uplatní při řešení běžných životních situací a při vstupu do první třídy základní školy.

O nás a o Vás…

K tomu všemu budeme potřebovat i Vaši pomoc. Chtěli bychom „Vy + My“ vytvořit pohodový vztah, otevřený komunikaci, vzájemné spolupráci a důvěře. Jako předškoláčci už máme víc práce a abychom vše stihli někdy pracujeme už od rána. Tak bude fajn, když příchod do 8:00 hodin stihnou i ti největší spáči.

Plánujeme…

Kromě plánovaných kulturních akcí – vyvěšeno v šatně – se nám někdy podaří zajistit i jiné zajímavé aktivity a programy, o kterých Vás budeme s předstihem informovat. Stejně tak o společných akcích s Vámi – rodiči, ale i prarodiči, protože i ti jsou součástí našeho života.Akce mimořádně…

 
Máte-li dotazy konkrétně k naší třídě a nevadí vám chvilku prodleva u odpovědí, napište nám na zabky@mszeyerova.cz